Топ






Іграшкове двоярусне ліжко. Розмір 15,5*19*8 см. Іграшкові меблі з фанери
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Меблі для лялькового будиночка.
Заготовка не оброблена для подальшого декору. Задекорувати меблі можна як в техніці декупаж, так і розписавши її фарбами. Відмінна основа для втілення творчих фантазій: матеріал заготовки має гладку поверх. Заготовка може бути декорована акриловими фарбами, контурами, структурними пастами, декупажними серветками, лаками і гелями, прикрашена глітером і т.д.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мебель для игрушек |
| Цвет | Бежевый |
| Длина | 155 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 190 мм |
| Упаковка | Полипропиленовый пакет |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Фанера |
- Цена: 330 ₴


