Топ






Трюмо з шухлядками. 1 шт/уп. Розмір 13*13*7 см. Іграшкові меблі з фанери
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Меблі для лялькового будиночка.
Заготовка не оброблена для подальшого декору. Задекорувати меблі можна як в техніці декупаж, так і розписавши її фарбами. Відмінна основа для втілення творчих фантазій: матеріал заготовки має гладку поверх. Заготовка може бути декорована акриловими фарбами, контурами, структурними пастами, декупажними серветками, лаками і гелями, прикрашена глітером і т.д.| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Игрушечная мебель |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Бежевый |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 130 мм |
| Упаковка | Полипропиленовый пакет |
| Состояние | Новое |
- Цена: 240 ₴


